Dílenské židle

 

Nejprodávanější

1305
8469113058469
Značky

Stránka 1 z 3 - 54 položek celkem

 • Zvýšená pracovní židle Stella s kluzáky Tip Kód: 1026183
  Zvýšená pracovní židle Stella s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (8 ks)
  Čalouněná pracovní židle Stella vyniká kovovou lakovanou opěrkou na nohy s regulovatelnou výškou v černé barvě. Židle disponuje možností výškového nastavení sedáku i opěráku. Plastový kříž a kluzáky zaručují stabilitu konstrukce.

  2 261,49 Kč / ks
 • Pracovní židle Softy s kolečky Tip Doprava zdarma Kód: MOD239718
  Pracovní židle Softy s kolečky
  Dodání do 24 hod. (22 ks)
  Pracovní židle je vyrobena z vysoce odolného materiálu zabraňující chemickému a mechanickému poškození. Sedák i opěrák je vyztužen bukovou překližkou. Asynchronní mechanika zajišťuje nastavení úhlu sedáku vůči úhlu opěráku. Opěrák dílenské židle lze výškově nastavit díky systému up-down. Výškově lze nastavit také sedák dílenské židle. Nosný kovový kříž židle opatřen kolečky.

  4 645,19 Kč / ks
 • Pracovní židle s kolečky Tip Doprava zdarma Kód: MOD1650799
  Pracovní židle s kolečky
  Dodání do 24 hod. (33 ks) Značka: MANU
  Sedák a opěrák této pracovní židle je vyroben z měkkého polyuretanu, který umožňuje snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu. Vhodná jako průmyslová židle nebo dílenská židle. Nastavení výšky sedu za pomocí plynového pístu. Pevná záda zaručuje opěrka bez možnosti nastavení. Nosný kříž z pružného plastu v černé barvě s tvrdými kolečky pro měkké povrchy.

  3 343,23 Kč / ks
 • Pracovní židle Senior s kluzáky Tip Kód: 1026179
  Pracovní židle Senior s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (61 ks)
  Čalouněné pracovní židle Senior s výškově nastavitelným opěrným kruhem na nohy a kluzáky. Výšku sedu lze nastavit pomocí plynového pístu. Možnost výběru ze dvou barevných provedení.

  2 261,49 Kč / ks
 • Zvýšená pracovní židle Nelson ASY s kluzáky Tip Doprava zdarma Kód: MOD239791
  Zvýšená pracovní židle Nelson ASY s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (35 ks)
  Sedadlo a opěradlo je vyrobeno z netoxického, zdravotně nezávadného měkkého polyuretanu, který umožňuje snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu. Výška průmyslové židle je nastavitelná pomocí plynového pístu. Asynchronní mechanika zajišťuje ergonomii sezení uživatele. Mezi další části průmyslové židle patří nosný kříž z pružného plastu v černé barvě, nastavitelná podnožka a kluzáky pro ochranu podlahové krytiny. Vhodná jako dílenská židle či pracovní židle. Nosnost do 110 kg.

  4 406,82 Kč / ks
 • Pracovní židle Smarty s kluzáky Tip Doprava zdarma Kód: 1026181
  Pracovní židle Smarty s kluzáky
  Dodání do 24 hod.
  Čalouněné pracovní židle Smarty s výškově nastavitelnou kruhovou opěrkou na nohy a s kluzáky pro větší bezpečnost. Součástí židle jsou pevné područky. Výšku sedu lze korigovat pomocí plynového pístu. Opěrák je polohovatelný a je možno nastavit si libovolnou výšku. Možnost výběru ze dvou barevných provedení.

  2 939,09 Kč / ks
 • Antistatická ESD pracovní židle Ralph s podnožkou a s kolečky Tip Doprava zdarma Kód: MOD1172008
  Antistatická ESD pracovní židle Ralph s podnožkou a s kolečky
  Dodání do 13 dní
  Antistatická ESD pracovní židle Ralph s podnožkou a s kolečky

  4 804,91 Kč / ks
 • Antistatická pracovní židle Eaton s tvrdými kolečky Doprava zdarma Kód: MOD207028
  Antistatická pracovní židle Eaton s tvrdými kolečky
  Dodání do 24 hod. (7 ks)
  Pracovní židle Antistatik nese certifikaci CATAS a splňuje veškeré požadavky na antistatickou židli. Potahová látka opěráku i sedáku je protkána vodičem, který je propojen do nosného kříže a koleček. Židle nabízí mechaniku permanentního kontaktu pro podporu správného sezení. Výšku sedu je možno nastavit pomocí plynového pístu. Nosnost židle je 100 kg.

  3 907,09 Kč / ks
 • Antistatická pracovní židle Sync Doprava zdarma Kód: MOD217355
  Antistatická pracovní židle Sync
  Dodání do 24 hod. (7 ks)
  Antistatická pracovní židle splňuje technické normy odpovídající mezinárodnímu certifikátu CATAS a je vhodná pro antistatická pracoviště. Židle je vybavená synchronní mechanikou. Výšku židle je možno nastavit pomocí plynového pístu. Nosnost je 130 kg.

  6 181,89 Kč / ks
 • Pracovní židle Nelson PK s měkkými kolečky Doprava zdarma Kód: MOD399006
  Pracovní židle Nelson PK s měkkými kolečky
  Dodání do 24 hod. (75 ks)
  Sedadlo a opěradlo je vyrobeno z netoxického, zdravotně nezávadného měkkého polyuretanu, který umožňuje snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu. Výška průmyslové židle je nastavitelná pomocí plynového pístu povrchově upraveného tvrdochromem. Mechanika "Permanentní kontakt" zajišťuje neustálý kontakt opěradla se zády uživatele díky pohyblivé opěrce. Mezi další části průmyslové židle patří nosný kříž z pružného plastu v černé barvě a měkká kola pro tvrdé povrchy, plovoucí podlahy, lino, parkety. Vhodná jako dílenská židle či pracovní židle. Nosnost do 110 kg.

  3 749,79 Kč / ks
 • Pracovní židle Nelson PK s tvrdými kolečky Doprava zdarma Kód: MOD399005
  Pracovní židle Nelson PK s tvrdými kolečky
  Dodání do 24 hod. (84 ks)
  Sedadlo a opěradlo je vyrobeno z netoxického, zdravotně nezávadného měkkého polyuretanu, který umožňuje snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu. Výška průmyslové židle je nastavitelná pomocí plynového pístu povrchově upraveného tvrdochromem. Mechanika permanentní kontakt zajišťuje neustálý kontakt opěradla se zády uživatele díky pohyblivé opěrce. Mezi další části průmyslové židle patří nosný kříž z pružného plastu v černé barvě a tvrdá kola pro měkké podlahy nebo koberce. Vhodná jako dílenská židle či pracovní židle. Nosnost do 110 kg.

  3 628,79 Kč / ks
 • Pracovní židle Nelson PK s tvrdými kolečky Doprava zdarma Kód: MOD239792
  Pracovní židle Nelson PK s tvrdými kolečky
  Dodání do 24 hod. (62 ks)
  Pracovní židle Nelson PK s tvrdými kolečky

  3 253,69 Kč / ks
 • Pracovní židle Nelson SY s měkkými kolečky Doprava zdarma Kód: MOD399009
  Pracovní židle Nelson SY s měkkými kolečky
  Dodání do 24 hod. (34 ks)
  Sedadlo a opěradlo je vyrobeno z netoxického, zdravotně nezávadného měkkého polyuretanu, který umožňuje snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu. Výška průmyslové židle je nastavitelná pomocí plynového pístu povrchově upraveného tvrdochromem. Synchronní mechanika zajišťuje ergonomii sezení uživatele. Mezi další části průmyslové židle patří nosný kříž z pružného plastu v černé barvě a měkká kola pro tvrdé povrchy, plovoucí podlahy, lino, parkety. Vhodná jako dílenská židle či pracovní židle. Nosnost do 110 kg.

  3 737,69 Kč / ks
 • Pracovní židle Werek s kluzáky Doprava zdarma Kód: MOD1026176
  Pracovní židle Werek s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (42 ks)
  Vysoká průmyslová židle Werek se sedákem i opěrákem z bukové překližky. Výšku sedu lze upravit plynovým pístem. Tento typ pracovní židle je díky svému materiálu velmi snadný na údržbu. Stabilitu zajišťuje kovový kříž s kluzáky. Nosnost dílenské židle je 120 kg. Pro pohodlí nohou slouží výškově nastavitelná, protiskluzová opěrka. Produkt je dodáván v rozloženém stavu.

  2 588,19 Kč / ks
 • Pracovní židle Werek s tvrdými kolečky Kód: MOD1026175
  Pracovní židle Werek s tvrdými kolečky
  Dodání do 24 hod. (8 ks)
  Průmyslová nízká židle Werek se sedákem i opěrákem z bukové překližky. Výšku sedu lze upravit plynovým pístem. Tento typ pracovní židle je díky svému materiálu velmi snadný na údržbu. Stabilitu zajišťuje kovový kříž se samobrzdicími, tvrdými kolečky na měkké podlahy. Nosnost dílenské židle je 120 kg. Produkt je dodáván v rozloženém stavu.

  1 934,79 Kč / ks
 • Zvýšená pracovní židle Kent PK s kluzáky Tip Doprava zdarma Kód: MOD1113001
  Zvýšená pracovní židle Kent PK s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (55 ks)
  Zvýšená pracovní židle Kent PK s kluzáky

  4 030,51 Kč / ks
 • Zvýšená pracovní židle Natura s kluzáky Doprava zdarma Kód: MOD300010
  Zvýšená pracovní židle Natura s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (44 ks)
  Pracovní židle Natura je vybavena sedákem i opěrákem z lakované bukové překližky. Pohodlí při sezení zaručuje kovová opěrka nohou. Stabilitu židle zaručuje plastový kříž s kluzáky. Výšku zle jednoduše regulovat pomocí plynového pístu.

  2 733,39 Kč / ks
 • Zvýšená pracovní židle Nelson PK s kluzáky Tip Doprava zdarma Kód: MOD003002
  Zvýšená pracovní židle Nelson PK s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (73 ks)
  Zvýšená pracovní židle Nelson PK s kluzáky

  4 439,49 Kč / ks
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 54 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.