Dílenské židle

 

Nejprodávanější

1305
8469113058469
Značky

Stránka 1 z 3 - 40 položek celkem

 • Antistatická pracovní židle Eaton s tvrdými kolečky Tip Kód: MOD207028
  Antistatická pracovní židle Eaton s tvrdými kolečky
  Dodání do 24 hod. (8 kus)
  Pracovní židle Antistatik nese certifikaci CATAS a splňuje veškeré požadavky na antistatickou židli. Potahová látka opěráku i sedáku je protkána vodičem, který je propojen do nosného kříže a koleček. Židle nabízí mechaniku permanentního kontaktu pro podporu správného sezení. Výšku sedu je možno nastavit pomocí plynového pístu. Nosnost židle je 100 kg.

  3 907,09 Kč / kus
 • Antistatická pracovní židle Sync Tip Kód: MOD217355
  Antistatická pracovní židle Sync
  Dodání do 14 dní
  Antistatická pracovní židle splňuje technické normy odpovídající mezinárodnímu certifikátu CATAS a je vhodná pro antistatická pracoviště. Židle je vybavená synchronní mechanikou. Výšku židle je možno nastavit pomocí plynového pístu. Nosnost je 130 kg.

  6 181,89 Kč / kus
 • Pracovní židle Nelson PK s měkkými kolečky Tip Kód: MOD399006
  Pracovní židle Nelson PK s měkkými kolečky
  Dodání do 24 hod. (30 kus)
  Sedadlo a opěradlo je vyrobeno z netoxického, zdravotně nezávadného měkkého polyuretanu, který umožňuje snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu. Výška průmyslové židle je nastavitelná pomocí plynového pístu povrchově upraveného tvrdochromem. Mechanika "Permanentní kontakt" zajišťuje neustálý kontakt opěradla se zády uživatele díky pohyblivé opěrce. Mezi další části průmyslové židle patří nosný kříž z pružného plastu v černé barvě a měkká kola pro tvrdé povrchy, plovoucí podlahy, lino, parkety. Vhodná jako dílenská židle či pracovní židle. Nosnost do 110 kg.

  3 761,89 Kč / kus
 • Pracovní židle Nelson PK s tvrdými kolečky Tip Kód: MOD399005
  Pracovní židle Nelson PK s tvrdými kolečky
  Dodání do 24 hod. (30 kus)
  Sedadlo a opěradlo je vyrobeno z netoxického, zdravotně nezávadného měkkého polyuretanu, který umožňuje snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu. Výška průmyslové židle je nastavitelná pomocí plynového pístu povrchově upraveného tvrdochromem. Mechanika permanentní kontakt zajišťuje neustálý kontakt opěradla se zády uživatele díky pohyblivé opěrce. Mezi další části průmyslové židle patří nosný kříž z pružného plastu v černé barvě a tvrdá kola pro měkké podlahy nebo koberce. Vhodná jako dílenská židle či pracovní židle. Nosnost do 110 kg.

  3 592,49 Kč / kus
 • Pracovní židle Nelson SY s měkkými kolečky Tip Kód: MOD399009
  Pracovní židle Nelson SY s měkkými kolečky
  Dodání do 24 hod. (30 kus)
  Sedadlo a opěradlo je vyrobeno z netoxického, zdravotně nezávadného měkkého polyuretanu, který umožňuje snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu. Výška průmyslové židle je nastavitelná pomocí plynového pístu povrchově upraveného tvrdochromem. Synchronní mechanika zajišťuje ergonomii sezení uživatele. Mezi další části průmyslové židle patří nosný kříž z pružného plastu v černé barvě a měkká kola pro tvrdé povrchy, plovoucí podlahy, lino, parkety. Vhodná jako dílenská židle či pracovní židle. Nosnost do 110 kg.

  3 737,69 Kč / kus
 • Pracovní židle s kolečky Tip Kód: MOD1650799
  Pracovní židle s kolečky
  Dodání do 24 hod. (29 kus) Značka: MAN
  Sedák a opěrák této pracovní židle je vyroben z měkkého polyuretanu, který umožňuje snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu. Vhodná jako průmyslová židle nebo dílenská židle. Nastavení výšky sedu za pomocí plynového pístu. Pevná záda zaručuje opěrka bez možnosti nastavení. Nosný kříž z pružného plastu v černé barvě s tvrdými kolečky pro měkké povrchy.

  3 241,59 Kč / kus
 • Pracovní židle Smarty s kluzáky Tip Kód: 1026181
  Pracovní židle Smarty s kluzáky
  Dodání do 24 hod.
  Čalouněné pracovní židle Smarty s výškově nastavitelnou kruhovou opěrkou na nohy a s kluzáky pro větší bezpečnost. Součástí židle jsou pevné područky. Výšku sedu lze korigovat pomocí plynového pístu. Opěrák je polohovatelný a je možno nastavit si libovolnou výšku. Možnost výběru ze dvou barevných provedení.

  2 939,09 Kč / ks
 • Pracovní židle Softy s kolečky Tip Kód: MOD239718
  Pracovní židle Softy s kolečky
  Dodání do 24 hod. (14 kus)
  Pracovní židle je vyrobena z vysoce odolného materiálu zabraňující chemickému a mechanickému poškození. Sedák i opěrák je vyztužen bukovou překližkou. Asynchronní mechanika zajišťuje nastavení úhlu sedáku vůči úhlu opěráku. Opěrák dílenské židle lze výškově nastavit díky systému up-down. Výškově lze nastavit také sedák dílenské židle. Nosný kovový kříž židle opatřen kolečky.

  4 645,19 Kč / kus
 • Pracovní židle Werek s kluzáky Tip Kód: MOD1026176
  Pracovní židle Werek s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (34 kus)
  Vysoká průmyslová židle Werek se sedákem i opěrákem z bukové překližky. Výšku sedu lze upravit plynovým pístem. Tento typ pracovní židle je díky svému materiálu velmi snadný na údržbu. Stabilitu zajišťuje kovový kříž s kluzáky. Nosnost dílenské židle je 120 kg. Pro pohodlí nohou slouží výškově nastavitelná, protiskluzová opěrka. Produkt je dodáván v rozloženém stavu.

  Původně: 2 588,19 Kč
  Ušetříte: 264,99 Kč (–10 %)

  2 323,20 Kč / kus
 • Pracovní židle Werek s tvrdými kolečky Tip Kód: MOD1026175
  Pracovní židle Werek s tvrdými kolečky
  Dodání do 24 hod. (12 kus)
  Průmyslová nízká židle Werek se sedákem i opěrákem z bukové překližky. Výšku sedu lze upravit plynovým pístem. Tento typ pracovní židle je díky svému materiálu velmi snadný na údržbu. Stabilitu zajišťuje kovový kříž se samobrzdicími, tvrdými kolečky na měkké podlahy. Nosnost dílenské židle je 120 kg. Produkt je dodáván v rozloženém stavu.

  1 934,79 Kč / kus
 • Zvýšená pracovní židle Natura s kluzáky Tip Kód: MOD300010
  Zvýšená pracovní židle Natura s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (55 kus)
  Pracovní židle Natura je vybavena sedákem i opěrákem z lakované bukové překližky. Pohodlí při sezení zaručuje kovová opěrka nohou. Stabilitu židle zaručuje plastový kříž s kluzáky. Výšku zle jednoduše regulovat pomocí plynového pístu.

  2 733,39 Kč / kus
 • Zvýšená pracovní židle Nelson ASY s kluzáky Tip Kód: MOD239791
  Zvýšená pracovní židle Nelson ASY s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (54 kus)
  Sedadlo a opěradlo je vyrobeno z netoxického, zdravotně nezávadného měkkého polyuretanu, který umožňuje snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím, olejům i mechanickému poškození v běžném provozu. Výška průmyslové židle je nastavitelná pomocí plynového pístu. Asynchronní mechanika zajišťuje ergonomii sezení uživatele. Mezi další části průmyslové židle patří nosný kříž z pružného plastu v černé barvě, nastavitelná podnožka a kluzáky pro ochranu podlahové krytiny. Vhodná jako dílenská židle či pracovní židle. Nosnost do 110 kg.

  4 342,69 Kč / kus
 • Zvýšená pracovní židle s kluzáky Tip Kód: MOD1650800
  Zvýšená pracovní židle s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (5 kus) Značka: MAN
  Sedadlo a opěradlo je vyrobeno z měkkého polyuretanu umožňující snadné čištění i dezinfekci běžnými prostředky. Materiál je odolný prachu, chemikáliím olejům i mechanickému poškození. Vhodná jako průmyslová židle nebo dílenská židle. Nastavení výšky posedu za pomocí plynového pístu. Pevná záda zaručuje opěrka bez možnosti nastavení. Chromovaná výškově nastavitelná podnožka zajistí pohodlnější posed uživatele ve volitelných výškových polohách této průmyslové židle. Nosný kříž z pružného plastu v černé barvě s kluzáky pro ochranu podlahové krytiny.

  4 076,49 Kč / kus
 • Zvýšená pracovní židle Softy s kluzáky Tip Kód: MOD239719
  Zvýšená pracovní židle Softy s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (24 kus)
  Pracovní židle je vyrobena z vysoce odolného materiálu zabraňující chemickému a mechanickému poškození. Sedák i opěrák je vyztužen bukovou překližkou. Asynchronní mechanika zajišťuje různé nastavení úhlu sedáku vůči úhlu opěráku. Opěrák dílenské židle lze výškově nastavit díky systému up-down. Výškově lze nastavit také sedák. Židle je opatřena kovovým kruhem, jež slouží jako opěrka na nohy. Nosný nylonový kříž dílenské židle zakončen kluzáky.

  5 298,59 Kč / kus
 • Zvýšená pracovní židle Sono s kluzáky Tip Kód: MOD300123
  Zvýšená pracovní židle Sono s kluzáky
  Dodání do 24 hod. (19 kus)
  Vyvýšená pracovní židle vhodná do provozů se zvýšenou pracovní deskou. Omyvatelný povrch zajišťuje snadnou údržbu. Stavitelná výška a hloubka opěradla společně s ergonomicky tvarovaným sedákem a výškově nastavitelným opěrným kruhem poskytují potřebné pohodlí. Nosnost židle je 110 kg.

  3 580,39 Kč / kus
 • Zvýšená pracovní židle Werek Plus s kluzáky Tip Kód: MOD1026178
  Zvýšená pracovní židle Werek Plus s kluzáky
  Dodání do 7 dní
  Vyvýšená pracovní židle Werek Plus se sedákem i opěrákem z bukové překližky. Sedák průmyslové židle je čalouněný v syntetické kůži v černé barvě. Výšku sedu lze nastavit plynovým pístem. Stabilitu zajišťuje kovový kříž s kluzáky. Pro pohodlí nohou slouží výškově nastavitelná, protiskluzová opěrka. Nosnost dílenské židle 100 kg. Židle je dodávána v rozloženém stavu.

  2 406,69 Kč / kus
 • Antistatické ESD pracovní židle Waylon s kluzáky Kód: 1173002
  Antistatické ESD pracovní židle Waylon s kluzáky
  Dodání do 11 dní Značka: Polski Produkt

  5 346,99 Kč / ks
 • Antistatické ESD pracovní židle Waylon s kolečky Kód: 1173003
  Antistatické ESD pracovní židle Waylon s kolečky
  Dodání do 24 hod. (4 ks) Značka: Polski Produkt

  od 5 601,09 Kč / ks
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 40 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.