Šatní skříně s mezistěnou

 

Nejprodávanější

3519
8058135198058
Značky
barva dveří
počet oddílů
šířka oddílu (mm)
Typ uzavírání

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Drake odlehčené, 2 oddíly Tip Kód: 706229
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Drake odlehčené, 2 oddíly
  Dodání do 24 hod. Značka: Bestseller
  Kovové šatní skříně mají odlehčenou svařovanou konstrukci z ocelového plechu s výztužnými profily. Skládají se ze dvou samostatně uzamykatelných oddílů s vnitřní mezistěnou pro oddělení prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře jsou opatřeny větracími otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Uzamykání cylindrickým zámkem s možností výměny za otočný uzávěr pro visací zámek.

  4 112,79 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 2 oddíly Tip Kód: 1652068
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 2 oddíly
  Dodání do 24 hod. Značka: MAN
  Svařované šatní skříně dvouoddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na nohách a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem.

  5 213,89 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 2 oddíly Tip Kód: 1652074
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 2 oddíly
  Dodání do 24 hod. Značka: MAN
  Svařované šatní skříně dvouoddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na soklu a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem a podstavnou lavicí.

  5 213,89 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 3 oddíly Tip Kód: 1652006
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 3 oddíly
  Dodání do 16 dní Značka: MAN
  Svařované šatní skříně tříoddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na soklu a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem a podstavnou lavicí.

  8 057,39 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Arthur, 2 oddíly Kód: 706252
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Arthur, 2 oddíly
  Dodání do 24 hod. (2 ks)
  Kovové šatní skříně se skládají ze dvou samostatně uzamykatelných oddílů s vnitřní mezistěnou pro oddělení prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře jsou opatřeny větracími otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Uzamykání cylindrickým zámkem s možností výměny za otočný uzávěr pro visací zámek.

  5 455,89 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 1 oddíl Kód: 1652058
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 1 oddíl
  Dodání do 16 dní Značka: MAN
  Svařované šatní skříně jednooddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na nohách a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem.

  3 519,89 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 3 oddíly Kód: 1652080
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 3 oddíly
  Dodání do 16 dní Značka: MAN
  Svařované šatní skříně tříoddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na nohách a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem.

  8 057,39 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 1 oddíl Kód: 1652004
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 1 oddíl
  Dodání do 24 hod. Značka: MAN
  Svařované šatní skříně jednooddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na soklu a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem a podstavnou lavicí.

  3 519,89 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.