Šatní skříně s mezistěnou

 

Nejprodávanější

4817
110821481711082
Značky
barva dveří
počet oddílů
šířka oddílu (mm)
Typ uzavírání

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 2 oddíly Tip Doprava zdarma Kód: 1652074
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 2 oddíly
  Dodání do 24 hod. Značka: MANU
  Svařované šatní skříně dvouoddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na soklu a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem a podstavnou lavicí.

  5 914 Kč bez DPH 7 155,94 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 2 oddíly Tip Doprava zdarma Kód: 1652068
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 2 oddíly
  Dodání do 24 hod. Značka: MANU
  Svařované šatní skříně dvouoddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na nohách a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem.

  5 914 Kč bez DPH 7 155,94 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Drake odlehčené, 2 oddíly Tip Doprava zdarma Kód: 706229
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Drake odlehčené, 2 oddíly
  Dodání do 24 hod.
  Kovové šatní skříně mají odlehčenou svařovanou konstrukci z ocelového plechu s výztužnými profily. Skládají se ze dvou samostatně uzamykatelných oddílů s vnitřní mezistěnou pro oddělení prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře jsou opatřeny větracími otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Uzamykání cylindrickým zámkem s možností výměny za otočný uzávěr pro visací zámek.

  4 672 Kč bez DPH 5 653,12 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 3 oddíly Doprava zdarma Kód: 1652006
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 3 oddíly
  Dodání do 24 hod. (1 ks) Značka: MANU
  Svařované šatní skříně tříoddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na soklu a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem a podstavnou lavicí.

  9 158 Kč bez DPH 11 081,18 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 1 oddíl Doprava zdarma Kód: 1652058
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 1 oddíl
  Dodání do 18 dní Značka: MANU
  Svařované šatní skříně jednooddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na nohách a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem.

  3 981 Kč bez DPH 4 817,01 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 3 oddíly Doprava zdarma Kód: 1652080
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI na nohách, 3 oddíly
  Dodání do 18 dní Značka: MANU
  Svařované šatní skříně tříoddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na nohách a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem.

  9 158 Kč bez DPH 11 081,18 Kč / ks
 • Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 1 oddíl Doprava zdarma Kód: 1652004
  Svařované šatní skříně s mezistěnou Manu DURO PROFI, 1 oddíl
  Dodání do 18 dní Značka: MANU
  Svařované šatní skříně jednooddílové jsou vyrobené z ocelového plechu. Skříňky jsou postaveny na soklu a mají větrací otvory pro účinné odvádění vlhkosti z oděvů. Nabízejí vertikální oddělení vnitřního prostoru pro čisté a špinavé oblečení. Dveře mají profilovou výztuhu a jsou uloženy na vnitřních pantech. Opatřeny plastovými nárazníky pro snížení hluku při zavírání. Uzamykání cylindrickým zámkem. Kovové skříně lze doplnit nástavcem a podstavnou lavicí.

  3 981 Kč bez DPH 4 817,01 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem