Topstar

2912
132571291213257

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

 • Kancelářské křeslo Speed, šedá Doprava zdarma Kód: 655280
  Kancelářské křeslo Speed, šedá
  Dodání do 27 dní Značka: Topstar

  Kancelářské křeslo Speed, šedá

  5 755 Kč bez DPH 6 963,55 Kč / ks
 • Kancelářské židle E-star Doprava zdarma Kód: 655190
  Kancelářské židle E-star
  Dodání do 24 hod. (7 ks) Značka: Topstar
  Čalouněná kancelářská židle s ergonomicky tvarovaným opěradlem s integrovanou oporou bederní páteře. Tvarované sedadlo zajišťuje pohodlné sezení i při delší práci v sedě. Kancelářská křesla jsou opatřena robustní dvoupákovou zádovou mechanikou zajišťující permanentní kontakt zad s opěradlem. Plynulé nastavení sklonu opěradla s možností aretace v libovolné poloze. Výšku sedu lze upravovat plynovým pístem. Kancelářská křesla jsou opatřena kolečky pro kobercové podlahy, brzděnými v závislosti na zatížení. Možnost výběru ze dvou barevných provedení. Nosnost této otočné židle je 110 kg.

  2 813 Kč bez DPH 3 403,73 Kč / ks
 • Kancelářské židle Lightstar Doprava zdarma Kód: 655210
  Kancelářské židle Lightstar
  Dodání do 27 dní Značka: Topstar
  Velmi pohodlné kancelářské židle v černém a modrém barevném provedení. Kancelářská křesla jsou vybavena vysokým, ergonomicky tvarovaným opěradlem. Pohodlné sezení zaručí sedák se zaoblením v podkolenní oblasti. Otočné židle jsou vhodné nejen do kanceláří a domácností.

  6 874 Kč bez DPH 8 317,54 Kč / ks
 • Kancelářské židle Open Art Doprava zdarma Kód: 655125
  Kancelářské židle Open Art
  Dodání do 27 dní Značka: Topstar
  Moderní kancelářské židle jsou navrženy podle zásad dynamického sezení a snižují bolesti zad i při dlouhodobém sezení díky systému Body-Balance-Tec. Kancelářská křesla mají ergonomicky tvarované opěradlo, nastavitelný podhlavník z prodyšné síťoviny i výškově stavitelnou bederní opěrku. Výškově nastavitelné područky mohou být vysunuty do stran se zajištěním ve dvou polohách. Pohodlí sezení zaručuje synchronní relaxační zádový mechanismus s možností nastavení vzájemné polohy sedáku a opěráku s možností aretace. Židle k počítači umožňují nastavení síly protiváhy podle hmotnosti sedící osoby. Výšku sedáku lze nastavit pomocí plynového pístu.

  10 956 Kč bez DPH 13 256,76 Kč / ks
 • Kancelářské židle Open Point Doprava zdarma Kód: 655503
  Kancelářské židle Open Point
  Dodání do 99 dní Značka: Topstar
  Designově zajímavá kancelářská křesla s ergonomicky tvarovaným sedákem v antracitové, černé, modré a oranžové barvě. Opěrák z prodyšné síťoviny, výškově stavitelný opěrák a nastavitelné područky zaručují pohodlné sezení. Kancelářské židle jsou vhodné do kanceláří i domácích pracoven k počítači.

  od 4 389 Kč bez DPH od 5 310,69 Kč / ks
 • Kancelářské židle Point Doprava zdarma Kód: 655140
  Kancelářské židle Point
  Dodání do 27 dní Značka: Topstar
  Prodyšná čalouněná kancelářská židle ze síťoviny a s robustní zádovou mechanikou zajišťující permanentní kontakt zad s opěradlem. Možnost nastavení sklonu a výšky opěradla. Výhodou otočné židle je vysoký a široký opěrák s ergonomickou konturou. Výšku sedu lze upravovat plynovým pístem. Kancelářská křesla jsou opatřena dvojitými bezpečnostními kolečky brzděnými v závislosti na zatížení. Možnost výběru ze tří barevných provedení. Nosnost této otočné židle je 110 kg.

  3 529 Kč bez DPH 4 270,09 Kč / ks
 • Kancelářské židle Point Top Doprava zdarma Kód: 655304
  Kancelářské židle Point Top
  Dodání do 24 hod. (1 ks) Značka: Topstar
  Komfortní kancelářské židle s robustním synchronním mechanismem, který přináší možnost nastavení dle vlastní váhy uživatele. Pohodlné sezení zaručuje ergonomicky tvarovaný sedák a opěrák. Výšku opěráku si volí uživatel sám. Nosnost židle je 110 kg.

  4 832 Kč bez DPH 5 846,72 Kč / ks
 • Kancelářské židle Sitness 10 Doprava zdarma Kód: 655230
  Kancelářské židle Sitness 10
  Dodání do 27 dní Značka: Topstar
  Kancelářská židle Sitness 10 má ergonomicky tvarovaný opěrák s integrovanou oporou bederních obratlů. Pohyblivý sedák je vybaven patentovaným Body-Balance-Tec kloubem, který udržuje páteř v rovnováze. Židle disponuje výškově stavitelnými područkami. Mechanismus, který zajišťuje permanentní kontakt opěráku se zády lze zablokovat ve zvolené poloze. Opěrák lze výškově nastavit. Výška sedu se reguluje pomocí plynového pístu. Stabilitu zajišťuje kovový kříž se samobrzdicími kolečky.

  5 376 Kč bez DPH 6 504,96 Kč / ks
 • Kancelářské židle Sitness 15 Doprava zdarma Kód: 655290
  Kancelářské židle Sitness 15
  Dodání do 24 hod. (4 ks) Značka: Topstar
  Kancelářské židle Sitness 15 mají výškově nastavitelný ergonomický opěrák, potažený vzdušnou síťovinou a integrovanou oporu bederních obratlů. Součástí je mechanismus permanentní kontakt pro plynulé nastavení sklonu opěradla a fitness-orto-sedák s patentovaným body-balance-tec - kloubem pro dynamické sezení. Sedák, který je pohyblivý ve všech směrech, udržuje vaši páteř v rovnováze. Výšku sedu lze nastavit pomocí plynového pístu. Součástí jsou samobrzdicí bezpečnostní kolečka a výškově nastavitelné područky. Možnost výběru z pěti barevných variant.

  6 292 Kč bez DPH 7 613,32 Kč / ks
 • Kancelářské židle Support Doprava zdarma Kód: 655098
  Kancelářské židle Support
  Dodání do 24 hod. Značka: Topstar
  Čalouněné kancelářské židle s pohodlným ergonomicky tvarovaným opěrákem s integrovanou oporou bederní páteře. Zádová mechanika kancelářského křesla zajišťuje stálý kontakt zad s opěrákem. Výhodou otočného křesla je možnost nastavení sklonu, výšky opěradla a hloubky sezení. Výšku sedu lze upravovat plynovým pístem. Kancelářská křesla jsou opatřena dvojitými bezpečnostními kolečky pro měkké krytiny, brzděnými v závislosti na zatížení. Možnost výběru ze tří barevných provedení. Nosnost této otočné židle je 100 kg.

  2 407 Kč bez DPH 2 912,47 Kč / ks
 • Kancelářské židle Support Doprava zdarma Kód: 655121
  Kancelářské židle Support
  Dodání do 24 hod. (6 ks) Značka: Topstar
  Čalouněné kancelářské křeslo s tvarovaným opěrákem a integrovanou oporou bederní páteře s možností nastavení výšky pomocí západkového mechanismu. Výhodu představuje pohodlný ergonomicky tvarovaný sedák a synchronní zádový mechanismus umožňující plynulé nastavení vzájemné polohy sedáku a opěráku včetně výšky sedáku. Možnost nastavit protitlak opěradla podle hmotnosti sedící osoby. Otočné židle jsou opatřeny dvojitými bezpečnostními kolečky pro měkké povrchy brzděnými v závislosti na zatížení. K dispozici ve třech barevných variantách. Nosnost této otočné židle je 110 kg.

  4 033 Kč bez DPH 4 879,93 Kč / ks
 • Kancelářské židle Trend Doprava zdarma Kód: 655216
  Kancelářské židle Trend
  Dodání do 24 hod. (3 ks) Značka: Topstar
  Komfortní kancelářské židle s robustním synchronním mechanismem, který přináší možnost nastavení dle vlastní váhy uživatele. Pohodlné sezení zaručuje tvarovaný opěrák s integrovanou opěrkou bederních obratlů. Stabilitu sezení kancelářského křesla zaručuje kříž s chromovými prvky a samobrzdicí kolečka.

  4 582 Kč bez DPH 5 544,22 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem